همین الان انیمیشن لوکا رو با دوبله فارسی آوای نوین هنر ببینید

تست صدا در آوای نوین هنر ( آنلاین )

آوای نوین هنر به عنوان یکی از پیشگامان در عرصه دوبلاژ آنلاین و از راه دور، با توجه به شرایط موجود کشور که متاثر از ویروس کرونا است در نظر دارد با به کارگیری حداکثر توان و ظرفیت آنلاین خود از این فرصت استفاده و اقدام به جذب هنرجو از تمام کشور کند. گفتنی است که شیوه آموزش به عزیزانی که از این طریق به جمع ما خواهند پیوست به صورت آنلاین و غیر حضوری و به صورت تئوری خواهد بود.

لذا به جهت بازدهی بیشتر بعد از اتمام دوره های آنلاین و اتمام شرایط کنونی، هنرجویان به دفتر مرکزی آوای‌نوین‌هنر در تهران دعوت و به صورت عملی و در محیط کاملا حرفه ای نیز آموزش خواهند دید.

پرسش های متداول

هزینه تست صدا چقدر است و برای چه منظور دریافت می‌شود؟
این هزینه ۲۰ هزار تومان است و به منظور تامین دستمزد کارشناسان ما از شما اخذ می‌شود که به صورت ۲۴ ساعته درحال بررسی صدا های ارسالی شما هستند.
بعد از تست صدا چه اتفاقی می‌افتد؟
راه درازی است... :)) بعد از تست صدا شما وارد کلاس های آنلاین ما خواهید شد. شهریه این کلاس به صورت بروز، قابل استعلام از دفتر رسمی آوای نوین هنر است. پس از گذراندن دوره های آنلاین \ حضوری بسته به شرایط، ادامه‌ی دوره را طی و یا برای گذراندن دوره کارآموزی به تهران دعوت خواهید شد. دوره کارآموزی بسته به نظر استاد دوره ممکن است بین ۷ تا ۱۰ آفیش به صورت حضوری در استودیو انجام شود بعد از تایید شما در دوره کارآموزی، شما با حداقل قیمت برای مجموعه ما به صورت اختصاصی تا ۱ سال گویندگی خواهید کرد و بعد از آن شما یک گوینده آزاد خواهید بود و یا در صورت تمایل می‌توانید با مجموعه ما قرارداد همکاری بلند مدت و یا کوتاه مدت ببندید.
مهلت تست صدا کارگاه آنلاین خرداد ۱۴۰۰ به اتمام رسیده است. ( تست های جدید رزرو دوره جدید خواهند بود )