خلاصه داستان

دختری جوان با یک گل عجیب و غریب و استثنایی روبه رو میشود که میتواند قدرت جادویی برای او به ارمغان می آورد و بنابراین او گل را به خانه می برد و ...

تصاویر

7عکس ها

جزئیات

استودیوی Ponoc که استودیویی ژاپنی است و فیلم Mary And The Witch’s Flower را ساخته، توسط تهیه‌کننده نامزد اسکار، یوشیاکی نیشیمورا (Yoshiaki Nishimura) تولید شده و او در این‌ پروژه با کارگردان نامزد اسکار، هیروماسا یانبایاشی همکاری داشته است.

مری دختر جوان و ساده‌ای است که در روستای انگلیسی با عمه بزرگش، شارلوت زندگی می‌کند و گویا هیچ دوست یا ماجراجویی ندارد. اما مری که با چند گربه مرموز بطور شانسی مواجه می‌شود، وارد جنگل نزدیک خانه شده و جاروی کهنه‌ای را پیدا می‌کند که در درخت کهنه‌ای فرو رفته است و تابش آبی عجیبی از گل شب بویی می‌بیند، گیاه نادری که هر هفت سال یکبار شکوفه می‌دهد. درحالیکه جارو زنده می‌شود و مری را به آسمان می‌برد، او مدرسه‌ی مرموزی را پیدا می‌کند که مختص جادوگران بالای ابرها است. اما مادام مومبلکوک و دکتر دی تنها افرادی نیستند که ظاهر می‌شوند و در این داستان می‌بینیم که حتی عادی‌ترین بچه‌ها نیز قادر به ماجراجویی‌های غیرعادی هستند.

این فیلم که براساس رمان کودکان ۱۹۷۱ با نام The Little Broomstick است، ماجراجویی اکشن تمامی سنین است که یکی از فیلم‌های انیمیشنی تمام فصول است و شخصیت‌های زیرکی دارد و دنیاهای خیالی و ساده‌ای را نشان می‌دهد و داستان دختر جوانی است که سعی دارد جایگاهش را در جهان پیدا کند.

یک نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 2 =